משפחת ספיריט מקצוענית בתחום הנדל"ן ועוטפת את הלקוחות שלה ביחס אישי וטוב ממליץ בחום. מדובר במקצוענות לצד אנושיות. תמשיכו לעשות חיל!"

קובי יהודההאופטימום שבך ייעוץ ואימון מכירות לעסקים וחברות.
     

 בתור אשת מקצוע שעובדת עם קרוב ל- 200 מתווכים בכל חלקי הארץ ועם קבוצת spirit group במהלך מספר רב של שנים, אני יכולה להעיד על spirit group כמשרד מקצועי, דואג להכשרות המתווכים שלו בכל הרבדים הקשורים בעסקאות נדל"ן. כעורכת דין זה ממש תענוג אמיתי לעבוד מול מתווכים מקצועיים שמכירים אז רזי המקצוע , הם לא סתם עוד מתווכים הם מודעים לכל הנושאים שיש לגעת בהם על מנת שעסקת נדל"ן תצא לפועל ותהיה עסקת נדל"ן מוצלחת לכל הצדדים."

עו"ד אלה רודניקמומחית למקרקעין ומגשרת
     

 שרון ודרור בוקצ'ין הם אנשי נדל"ן אוהבים ומבינים בתחום. מביאים איתם אמינות וישרה, גישה עיניינית ומקצועית. נותנים שירות מצויין ומאפשרים גישה נוחה. במהלך הזמן הם סייעו לאנשים רבים למכור ולקנות דירות בזמן יחסית קצר ובמחיר טוב. הכל לשביעות רצונם של המעורבים בעיסקה. אני ממליצה עליהם בחום."

ג'ודי לבב
     

 את שרון ודרור אני מכיר שנים רבות. הייחוד של שני האנשים היקרים האלו זו הגישה לאנשים. הם לא "רק" עושים עסקים טובים, הם רואים בלקוח קודם כל אדם, כזה שצריך עצה, הדרכה, מידע, ואת זה הם עושים הכי טוב שיש. ממליץ עליהם בחום!!"

אבי צודקביץפתרונות תקשורת מתקדמים
     

 לא סתם בחרתי בזכייני ספיריט לאחר סבב פגישות עם שאר הזכיינים. עם כניסתי הרגשתי שזה המקום בזכות החום והלבביות של שרון ודרור. הליווי המקצועי והכניסה לתחום הנדל"ן הם ברמה הגבוהה ביותר ומובילים להצלחה בסבלנות רבה. כמו שאר הסוכנים שמסייעים לך בכל דבר ועניין. למי שרוצה להצליח זה המקום."

גדעון ברהום
     

 איזה צוות מקצועי, אמין והגון, שרון ודרור יודעים לעשות את העבודה במקצועיות ומכל הלב. ללא ספק יש להם את הספיריט"

קובי זהבימנכ"ל - מימוש הפוטנציאל שלך
     

 את שרון ודרור אני מכירה הרבה שנים. הבוקצ׳ינים אנשי נדל״ן מקצועיים ואמינים ונותנים שירות מעל ומעבר. ממליצה בחום."

אליענה בר-טוביועצת נדל"ן
     

 שרון ודרור בוקצין האלופים . מקצוענים. יסודיים. עם נתינה מכל הלב . מוכרים / קונים נכס . רוצו לספיריט"

שבתאי איזנשטטמנכ"ל IEvent
     

 הכרתי את ספיריט גרופ שרון ודרור כבר לפני כמעט שש שנים. הם פתחו משרד לפני באותו הבנין ובאותה הקומה. הזמנתי אותם לפתיחה ואני זוכרת את החום בו התקבלתי ואת ההרגשה הטובה שנתנו לי מהיום הראשון. מאז היום אנחנו עובדים יחד. תמיד ידעתי שהם עושים עבודה מקצועית אבל בתקופה האחרונה הבנתי באמת עד כמה הם מקצועיים. בתקופה האחרונה התחלתי לעסוק ביזמות נדל"ן בנוסף לעיצוב הפנים ולכן אני נפגשת עם הרבה מתווכים. חשבתי שכולם עובדים באותה רמת השירות כמו הבוקצ'ינים ומסתבר שממש לא. אז ...ממליצה בחום מתוך ניסיון והבנה איך מתווך ואיש נדל"ן צריך לעבוד"

אופירה רייכקינד יצהריעיצוב ואדריכלות פנים
     

 זוהי חבורה נהדרת ומקצועית, אשר הלקוח והצלחתו הם באמת מעל לכל אצלם, והמובילים הם זוג יוצא דופן, שרון ודרור, ראשית כל בני אדם, אחר כך אנשי מקצוע מעמיקים ויסודיים המכירים את השטח ואת המקצוע, מלווים אותך בנאמנות בלתי רגילה, במאמץ גדול ומתוזמן היטב עם שיתופי פעולה, בדייקנות, בשירותיות והכל בחיוך ענק, לב רחב ומבלי לומר לעולם את המילה "לא"! פשוט מעולים, תענוג אמיתי ונדיר למצוא כאלה בענף!!!"

נחום כץמאמן אישי ועסקי, מלווה יזמים, מנהלים, ארגונים ובעלי עסקים